Vítáme vás na webových stránkách společnosti UNILIGHT Praha.

Spolupráce

Spolupráce s architekty a architektonickými studii


Společnost Uni Light spolupracuje s mnoha architekty a architektonickými studii. Výhodou oboustranné spolupráce je informovanost nejnovějších produktů a technologií v oblasti osvětlení a řízení světla. 

Pomáháme architektům s koncepcí a výpočty osvětlení, aby výsledek splňoval všechny technické a ekonomické požadavky. Pomáháme nejen s plány, ale také s dodáním produktu a finální instalací. 

Spolehlivost, široký sortiment, služby, ochota a vysoké pracovní nasazení za posledních více jak 25 let vytvořilo z firmy Uni Light nepostradatelného partnera v oblasti osvětlení vašich exteriérů a interiérů. 

Staňte se i Vy naši partnerem, zavolejte nám na tel. číslo: +420 602 62 79 64 a domluvíme si osobní schůzku v našem showroomu v Praze či Bratislavě.


Spolupráce se studenty architektonických a designových škol.


Společnost Uni Light rozvíjí aktivity a podporu v mnoha směrech, jedním z nich je spolupráce v oblasti vzdělávání studentů architektury a designu. Důkazem toho je úspěšná spolupráce s Design Školou v Praze, kde ve spolupráci s vedením organizuje přednášky pro studenty o aktuálních trendech designu a návrhů osvětlení.

Další příkladem úspěšné spolupráce jsou semestrální práce s Fakultou designu na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě, pod vedením Ferdinanda Chrenky, kde studenti pod dozorem pedagogů a konzultacemi s Uni Light navrhli originální kolekce svítidel od nástěnných přes stropní až po stojanové. Fyzické modely byly s velkým úspěchem prezentovány na mnoha výstavách designu doma i v zahraničí.V případě zájmu o přednášky, školení a prezentace trendů návrhů a designu osvětlení, rádi zorganizujeme uvedené akce pro studenty architektury a designu nebo projektanty.

Mimo jiné poskytujeme prezentace v oblasti regulace a inteligentního řízení osvětlení budov. V našem showroomu, máme pro tyto účely připravenou prezentační místnost, kde pro Vás kromě doprovodné projekce připravíme také prezentační vzorky. Není pro nás překážkou uskutečnit zmiňované přednášky přímo ve Vaší firmě, katedře, ateliéru.

Uvítáme každou novou společnou aktivitu, která nám umožní poznat nové partnery a budoucí kolegy.


Potřebujete poradit, nebo máte dotaz? Kontaktujte nás.

Jméno a příjmení* E-mail*
Telefon
Váš dotaz*

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Přihlásit se k odběru novinek

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zásady ochrany osobních údajů Mapa stránek Made by Greg Berry Studio 2019
Upozornění