Vítáme vás na webových stránkách společnosti UNILIGHT Praha.

Historie

OP DESIGN / ARCHITEKTURA / SERVIS /PORADENSTVÍ / PROJEKCE

Firma Uni Light vznikla v roce 1990 s cílem poskytnout odborné i náročné laické veřejnosti světelné systémy, jako i jednotlivá svítidla pro venkovní a vnitřní osvětlení, na nejvyšší profesionální úrovni.

Tato svítidla jsou produkty renomovaných světových výrobců, vyznačují se především kvalitou a širokou škálou designu. Ve snaze dosáhnout perfektního výsledku z hlediska aplikace a umístění těchto se společnost Uni Light orientuje i na návrh a realizaci projektů osvětlení a světelné regulace odpovídající nejmodernějším světelným trendům, čímž se dosahuje optimální světelný efekt přizpůsobený situacím, které v daném prostoru probíhají při současné maximální energetické úspoře.

To znamená, že společnost Uni Light není jen dovozcem a prodejcem značkových svítidel a světelné techniky, ale i společností která dokáže splnit a realizovat všechny požadavky svých klientů n optimální osvětlení.

K dispozici máme dva výstavně prezentační showroomy v Praze a v Bratislavě, kde bezplatně poskytujeme své služby, naši architekti a inženýři jsou pravidelně školeni v zahraničí přímo u výrobců. Z toho vyplívá, že firma Uni Light je na nejvyšší úrovni připravená nejen z hlediska vlastní nabídky produktů, ale i z hlediska poskytování služeb

Potřebujete poradit, nebo máte dotaz? Kontaktujte nás.

Jméno a příjmení* E-mail*
Telefon
Váš dotaz*

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Přihlásit se k odběru novinek

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zásady ochrany osobních údajů Mapa stránek Made by Greg Berry Studio 2019
Upozornění