Vítáme vás na webových stránkách společnosti UNILIGHT Praha.

Nové osvětlení? Začněte u (LED) zdroje!

Nové osvětlení? Začněte u (LED) zdroje!

Současné technologie umožňují výrobcům uchopit interiérové osvětlení dosud nevídaným způsobem. Nové materiály a především samotné konstrukce svítidel proměňují tento ryze praktický doplněk v dokonalou ozdobu prostoru. Vysvětlení je jednoduché, vlastně na ně stačí tři písmena – LED!

LED zdroje jsou skutečnými miláčky designérů. Přesvědčte se sami, že stojí za pozornost:

1. Vynikají svou životností. U některých z nich výrobci uvádějí výdrž 50 000 až 100 000 hodin. U žárovek s nejčastěji využívaným závitem E27 je to obvykle 15 000 hodin.

2. Jsou odolné! Můžete je proto použít také do venkovních prostor nebo tam, kde je zvýšená prašnost.

3. V posledních letech se LED technologie neustále zdokonalují. Dávno tedy neplatí, že LED zdroj rovná se chladné modré světlo. Máte-li zcela pochopitelně rádi světlo teplé žluté barvy, stačí zvolit LED zdroj s teplotou chromatičnosti okolo 2 700 – 3 200 Kelvinů. Údaj o naleznete na obalu dané žárovky.

4. Úspora nákladů je dalším dobrým argumentem. Ve srovnání s klasickými žárovkami má ta LEDková sedmkrát menší spotřebu energie a čtyřikrát nižší konečnou cenu při stejném množství světla.

5. Za povšimnutí stojí také LED zářivky. Oproti těm klasickým ušetří až 50 % energie a její životnost navíc nijak neovlivňuje frekvence spínání.

6. Další velkou výhodou LED technologie využívané v osvětlení je schopnost dosáhnout libovolné barvy světla bez nutnosti použití jakýchkoli filtrů přeměňujících bílé světlo na zelené, červené nebo modré.

7. LED produkty neobsahují žádné toxické látky, vzácné plyny, olovo ani rtuť. Mohou být tedy použity kdekoliv bez obavy jejich poškození. A ano, lze je recyklovat. Přírodě zdar!

8. LED je nejvíce energeticky účinné osvětlení na světě a vývoj jde stále dopředu. Současné LED zdroje mají ještě nižší výkon a zároveň vyšší světelný tok než LED zdroje dostupné před pěti lety.

Potřebujete poradit, nebo máte dotaz? Kontaktujte nás.

Jméno a příjmení* E-mail*
Telefon
Váš dotaz*

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Přihlásit se k odběru novinek

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Zásady ochrany osobních údajů Mapa stránek Made by Greg Berry Studio 2019
Upozornění