Společnost Uni Light rozvíjí aktivity a podporu v mnoha směrech, jedním z nich je spolupráce v oblasti vzdělávání studentů architektury a designu. Důkazem toho je úspěšná spolupráce s Design Školou v Praze, kde ve spolupráci s vedením organizuje přednášky pro studenty o aktuálních trendech designu a návrhů osvětlení.

Další příkladem úspěšné spolupráce jsou semestrální práce s Fakultou designu na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě, pod vedením Ferdinanda Chrenky, kde studenti pod dozorem pedagogů a konzultacemi s Uni Light navrhli originální kolekce svítidel od nástěnných přes stropní až po stojanové. Fyzické modely byly s velkým úspěchem prezentovány na mnoha výstavách designu doma i v zahraničí.

V případě zájmu o přednášky, školení a prezentace trendů návrhů a designu osvětlení, rádi zorganizujeme uvedené akce pro studenty architektury a designu nebo projektanty.

Mimo jiné poskytujeme prezentace v oblasti regulace a inteligentního řízení osvětlení budov. V našem showroomu, máme pro tyto účely připravenou prezentační místnost, kde pro Vás kromě doprovodné projekce připravíme také prezentační vzorky. Není pro nás překážkou uskutečnit zmiňované přednášky přímo ve Vaší firmě, katedře, ateliéru.


Zaregistrujte se pokud máte zájem o podrobné informace.

Uvítáme každou novou společnou aktivitu, která nám umožní poznat nové partnery a budoucí kolegy.

Firma Uni Light sponzoruje mototeam Prorace.