Nacházíte se:  Úvod  ›  Poslední projekty  ›  Nově otevřen e-shop s výprodeji svítidel

Novinky

 

09. 06. 2011 Nově otevřen e-shop s výprodeji svítidel

Nový e-shop Uni Lightu s nabídkou výprodejů designových svítidel za akční ceny byl spuštěn!

Na novém e-shopu Uni Lightu můžete vybírat z několika desítek moderních designových svítidel za akční ceny! Svítidla jsou přehledně rozdělena do kategorií a filtrovat můžete také dle značek. Vybírat můžete ze stolních lamp,best replica watches stojacích lamp, stropních svítidel, závěsných svítidel a podlahových svítidel.

Nabídka obsahuje svítidla předních renomovaných zahraničních výrobců. Zejména Artemide, Luceplan, Nemo, Prandina a dalších. E-shop se svítidly najdete na adrese www.svitidla-unilight.cz.

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek