Studio Uni Light se kromě dovozu a prodeje svítidel zabývá také návrhy osvětlení interiéru a exteriéru. V případě zájmu vám náš zkušený tým oborníků vytvoří kompletní návrh osvětlení dle přesných zákonitostí světla. Samozřejmostí je analýza prostředí, účel svítidla, atd... Pokud máte dotazy, budeme rádi, když nás navštívíte v našich showroomech v Praze a Bratislavě. Zde vám naši specialisté rádi zodpoví vaše případné dotazy.

Firma Uni Light s r.o. vedle importu a prodeje designových svítidel nabízí také služby spojené s návrhem osvětlení interiéru i exteriéru. Po několik let se snaží naše společnost přistupovat k jednotlivým zakázkám a klientům na bázi individuální komunikace, interakce a porozumění.

Školený team odborníků architektů je schopen vypracovat kompletní návrh osvětlení od konzultace, ideové skici nebo studie, přes dokumentaci, vizualizace, až po konečnou prezentaci na plátně nebo jinou formou.

Na měřítku zpracovávaných projektů nezáleží, rozmezí se pohybuje od jednotlivých bytových jednotek po hotely nebo nádraží. K tvorbě návrhů osvětlení využívají naši projektanti softwarové zázemí, jaké poskytuje AutoCad, ColorPlay, Relux nebo Dialux.