Nacházíte se:  Úvod  ›  Spolupráce  ›  EKOMA DESIGN, s.r.o.

Spolupracujeme s...

EKOMA DESIGN, s.r.o.

Společnost EKOMA design, spol. s.r.o. úspěšně působí na trhu v oblasti dodávek interiérů už od roku 1995. EKOMA design poskytuje svým zákazníkům evropský design a kvalitu výrobků, jejichž technické a jakostní parametry jsou certifikované podle evropských standardů.

Vzhledem k silnému finančnímu, personálnímu i výrobnímu zázemí představuje EKOMA design pro klienty spolehlivého a seriózního obchodního partnera. EKOMA design patří mezi nejvýznamnější dodavatele kancelářských židlí, sedacích souprav, kancelářského, bytového, hotelového a školního nábytku, příčkových systémů stejně jako interiérovách doplňků.

Ve spolupráci s Unilight s.r.o.
Ve spolupráci s Unilight s.r.o.
Ve spolupráci s Unilight s.r.o.
Ve spolupráci s Unilight s.r.o.
předmět činnosti - bytový nábytek
předmět činnosti -dělicí příčky

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek