Nacházíte se:  Úvod  ›  Spolupráce  ›  ADR

Spolupracujeme s...

ADR

Architektonický ateliér založený architekty Petrem Kolářem a Alešem Lapkou. Tým kanceláře je tvořen z architektů a stavebních inženýrů.  Ateliér se specializuje na projekty staveb a rekonstrukcí, projekty interiérů, design nábytku a realizaci výstav.

 

 

Hlavní činnosti společnosti:

* Architektonické návrhy staveb, interiérů, design
* Celkové projektové zpracování zakázky na vysoké architektonické a konstrukční úrovni, od studií až po technické řešení detailů a odborný dohled při realizaci
* Výběr dodavatelů stavebních prací, konstrukcí a materiálů
* Zprostředkování dodávek speciálních technologií a výrobků
* Inženýrská činnost
* Zpracování investičních záměrů jako podkladu pro zajištění financování stavebních projektů
* Architektonické řešení výstavních expozic
* Zajištění realizace výstavních expozic
* Výběr a zprostředkování dodávky uměleckých děl

 

Více o ADR zde link

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek