Nacházíte se:  Úvod  ›  Spolupráce  ›  ABITARE

Spolupracujeme s...

ABITARE

Společnost ABITARE Praha byla založena jako ateliér architektů v roce 1995, který byl zaměřený na projektování obytných domů a navrhování designu interiéru.

 

 

V průběhu posledních let měla společnost ABITARE Praha příležitost pracovat pro mnoho významných zákazníků a realizovat naše i jejich sny, představy, nálady a nápady.

Více o ARBITARE link

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek