Nacházíte se:  Úvod  ›  Spolupráce  ›  MIMOLIMIT

Spolupracujeme s...

MIMOLIMIT

Studio mimolimit tvoří tým architektů, designérů a specialistů vedených architektkou a designérkou barborou škorpilovou. od roku 2001 se mimolimit zabývá navrhováním staveb, interiérovým a produktovým designem.

 

 

realizace studia jsou založeny především na pochopení klientových potřeb. "chci, aby naše stavby byly i za padesát let kvalitní, fungující a sloužily svému účelu. aby příběh, který společně s našimi klienty vytváříme, nebyl samoúčelným vyprávěním, ale odrážel naši touhu dělat práci s maximálním nasazením a pochopením potřeb klienta a jeho zadání," říká barbora škorpilová. mimolimit dlouhodobě spolupracuje s osvědčenými dodavateli a špičkovými řemeslníky, tak aby klient při realizaci staveb i interiérů dostával vždy perfektní servis.

 

více o MIMOLIMIT zde link

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek