Nacházíte se:  Úvod  ›  Spolupráce  ›  LASVIT

Spolupracujeme s...

LASVIT

LASVIT je mladá dynamická nadnárodní firma, se sídlem v Praze v České republice, zaměřená na navrhování, vývoj a tvorbu originálních designových předmětů ze skla, křišťálu, drahých kovů a porcelánu. LASVIT staví na slavné tradici českého uměleckého řemesla, především sklářství, které má za sebou už více než tisíciletou historii.

Vysoký standard LASVITu je založen na spojení zkušenosti a zručnosti celých generací českých sklářů, historií ověřených postupů, řemeslné dokonalosti a tradiční rukodělné výroby s kreativitou současných designérů, poučených na těch nejlepších uměleckých školách v zemi a ve světe. Výsledkem této kombinace jsou originální artefakty, které vyjadřují pocity doby, ale přitom disponují i nadčasovými hodnotami typickými pro klasická umělecká díla.

více o LASVIT zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek