Nacházíte se:  Úvod  ›  Spolupráce  ›  EXPOLINE.SK

Spolupracujeme s...

EXPOLINE.SK

Společnost se zabývá projekční činností v oblasti architektury, interiéru, výstavnictví a designu, realizací interiérů a stavební činnosti, jakož i dodávkou výstavních expozicích. Je nositelem ocenění v oblasti stavebnictví (Stavba roku), v oblasti interiéru (Cena Taverna Hotels, Budapešti, za restaurace Gambrinus) a v oblasti výstavnictví množstvím významných ocenění.

více o EXPO LINE zde link

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek