Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  ATELIER SEDAP

Partneři

ATELIER SEDAP

Zastoupení Slovenská republika

Původem francouzská firma, jejíž unikátní svítidla ze sádry zaujala přední příčky na trhu. Kvalitou propracováním povrchové úpravy nemá tento výrobce ve světě konkurence.

Rozsáhlá nabídka produktů dokáže uspokojit jak klasického zákazníka tak architekta. Již 25 let výrobní linky Atelieru Sedap opouští technické i dekorativní tvarově a velikostně rozmanitá svítidla. Novinkou je zařazení LED programu do produkce.

více o výrobci ATELIER SEDAP zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek