Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  I TRE

Partneři

I TRE

Zastoupení Česká republika

Španělská společnost, v jejíž produkci nalezneme dekorativní i technická svítidla. Svým přístupem se snaží zachytit v každém designu produktu nápad, vtip a myšlenku.

Kvalitně provedená osobitá svítidla lze aplikovat do domácností i do rozsáhlých projektů. V sortimentu se objevují výrobky s LED používající LED technologii.

 

více o výrobci I TRE zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek