Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  GALLERY

Partneři

GALLERY

Zastoupení Česká republika

Italská firma produkující dekorativní světla klasické formy, ve kterých se střetává tradice založená na kvalitním řemeslném zpracování s moderním pojetím současného designu.

Gallery používá pouze ručně zdobeného skla s muránskými technikami k dosažení tíženého efektu a lesku. Díky propracované technologii a řemeslným schopnostem dosáhla lehkost, uvolněnost a tvarovou svobodu produktů.

 

více o výrobci GALLERY zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek