Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  COLOR KINETICS – PHILIPS

Partneři

COLOR KINETICS – PHILIPS

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Velice perspektivní firma, jež se stala nedávno článkem konceptu Philips. Soustředí se jen na výrobu LED produktů a jejich četné příslušenství

Je průkopníkem v ovládání LED technologie hlavně díky individuální adresaci svítidel. Pomocí svých inteligentních komponentů na té nejvyšší úrovni dokáže měnit celé budovy v mediální objekty. Vedle toho má v nabídce LED zdroje, které jsou zaměnitelné za klasické.

Produktovou linii rozděluje to třech směru: inteligent Color, inteligent White a Essentials White.

 

více o výrobci COLOR KINETICS - PHILIPS zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek