Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  PROLICHT

Partneři

PROLICHT

Zastoupení Slovenská republika

Nový rakouský výrobce špičkového technického osvětlení, které vyniká propracovaností a zejména čistotou v detailu.

V nabídce najdeme jednotlivá svítidla, které lze použít soliterně, ale vedle nich také originálně řešené systémy. Navázal spolupráci s designery jako Zaha Hadid nebo Walter Norz. Filosofií Prolichtu se stalo propojení čistoty, jednoduchosti, komfortu a úspory.

 

více o výrobci PROLICHT zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek