Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  AGABEKOV

Partneři

AGABEKOV

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Švýcarská firma specializující se na nízkonapěťové ( 12V a 24V ) systémy subtilních lineárních profilů. Produkty lze aplikovat do nábytkových prvků, do interiéru jako

linie nepřímého osvětlení, do prodejen jako vitrínový systém a také na historické fasády, kde se uplatní minimální rozměry průřezu.

Na tento systém získala firma Agabekov patent.

Dnes nabízí své vybavené LED zdroji.

 

více o výrobci AGABEKOV zde

 

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek