Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  ARES

Partneři

ARES

Zastoupení Slovenská republika

Poměrně mladá italská firma jejíž zkušenosti pochází z bývalé spolupráce s gigantickým producentem venkovního osvětlení.

Díky tomu také sama vyrábí převážně venkovní osvětlení, které v některých případech je vhodné i pro aplikace do interiéru.

Uvedla na trh už před několika lety do sortimentu LED svítidla, specializuje se na ochranu a odolnost svítidel oproti klimatickým vlivům.

Nabízí k produktům bohaté příslušenství k vytvoření světelných efektů.

 

více o výrobci ARES zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek