Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  PANZERI CARLO

Partneři

PANZERI CARLO

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Italský výrobce moderního dekorativního osvětlení, který vyniká zejména v produkci skleněných sérií svítidel. V jeho novinkách se poslední dobou objevuje barevné sklo, keramika a kov. Do své výroby

zařadil také svítidla s technickými rysy, které jsou vhodné pro kombinaci se stavebními materiály, jakým je např. sádrokarton.

více o výrobci PANZERI CARLO zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek