Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  MURANO DUE

Partneři

MURANO DUE

Zastoupení Česká republika

Firma s dlouhou tradicí výroby založená v Itálii. Jak z názvu vyplývá z její produkci se objevují dekorativní svítidla z kvalitního muránského skla. Sortiment charakterizuje jemný design s převahou

skla a s občasnou kombinací kovu.

Poslední novinky naznačují, že se firma odklání od dekorativního pojetí designu a přiklání se k jednoduchým osobitým tvarům a netradičnímu zpracování skla.

 

více o výrobci MURANO DUE zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek