Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  NEMO ITALIANA LUCE

Partneři

NEMO ITALIANA LUCE

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Mladá italská společnost je součástí designové skupiny Cassina. Ve své škále výrobků nabízí dekorativní moderní svítidla a několik technických systémů osvětlení. Kolekce svítidel kombinuje často

sklo a kov. Vedle této hlavní produkce firma Nemo uvedla na trh sérii jednoduchých skleněných svítidel nazvanou Vetro Soffiato.

více o výrobci NEMO ITALIANA LUCE zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek