Nacházíte se:  Výrobci  ›  Partneři  ›  FLOS

Partneři

FLOS

TOP DESIGN

Zastoupení Slovenská rep.

Flos Italská renomovaná společnost, v jejíchž řadách působí a působili takové ikony světového designu jako bratrské duo Castiglioni, Gino Safratti. Založena byla Dinem Gavinem a Cesarem Cassinem + stávající text.

Philippe Starck, Jasper Morrison, Marcel Wanders, Konstantin Grcic, atd. Ve své škále produktů nabízí dekorativní i technická svítidla. Produkty jsou pojaty jako vyložené solitéry nebo jsou součástí designové rodiny, jenž umožňuje univerzální užití. Nezanedbatelnou součástí této firmy je neustálí vývoj nových technologií a materiálů.

 

více o značce Flos zde

 

Unilight disponuje výhradním zastoupením této značky v Praze a Bratislavě

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek