Nacházíte se:  Výrobci  ›  Hlavní partneři  ›  REGGIANI

Hlavní partneři

REGGIANI

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Přední italský výrobce technického osvětlení s dlouholetou tradicí. Nabízí širokou paletu alternativ s možností výběru velikosti,

světelného zdroje a barev. Jeho výrobky se vyznačují spolehlivostítrvanlivostí a kompatibilitou.

Spolupracuje s designérskými jmény jako je Norman Foster nebo Alváro Siza, kteří pro Reggiani navrhl několik „netechnických“ svítidel.

více o výrobci REGGIANI zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek