Nacházíte se:  Výrobci  ›  Hlavní partneři  ›  LUTRON

Hlavní partneři

LUTRON

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Americká firma založená r. 1961 osobou Joela Spiry, vynálezce nástěnného stmívaje. Vůdce na trhu s ovládáním a řízením osvětlením.

Jeho prioritou jsou inteligentní ovládací systémy osvětlení, které lze propojit i s audio nebo video technikou, popř. dalším technickým vybavením objektu. V nabídce firmy Lutron nalezneme klasické nástěnné vypínače, zásuvky a stmívaje, dále inteligentní centrály a panely a nakonec i roletové systémy.

 

více o výrobci LUTRON zde

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek