Nacházíte se:  Výrobci  ›  Hlavní partneři  ›  HALLA

Hlavní partneři

HALLA

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Technické a architektonické osvětlení jednoho z největších českých výrobců. Špičková kvalita, důraz na detail a čistý minimalistický design.

Systémová řešení pro jakýkoli interiér.

Společnost Halla se snaží neustále hledat nové cesty, jak využít moderní technologie a posunout tak hranice kvalitního osvětlení.

Více o značce HALLA zde - www.halla.cz

LOGO Halla

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek