Nacházíte se:  Výrobci  ›  Hlavní partneři  ›  BAULMANN LEUCHTEN

Hlavní partneři

BAULMANN LEUCHTEN

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Renomovaný německý výrobce se specializací na velká objektová svítidla do hotelů, administrativních budov, bankovních ústavů, restaurací, ale i rezidenčních domů a bytů.

Vysoká kvalita, skvělé detailní provedení svítidel a jeho široký výběr si nachází za poslední léta mnoho spokojených zákazníků.

Více informací o výrobci - zde.

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek