Nacházíte se:  Výrobci  ›  Hlavní partneři

Hlavní partneři

FLOS

TOP DESIGN

Zastoupení Slovenská rep.

Flos Italská renomovaná společnost, v jejíchž řadách působí a působili takové ikony světového designu jako bratrské duo Castiglioni, Gino Safratti. Založena byla Dinem Gavinem a Cesarem Cassinem + stávající text.

více

ARES

Zastoupení Slovenská republika

Poměrně mladá italská firma jejíž zkušenosti pochází z bývalé spolupráce s gigantickým producentem venkovního osvětlení.

více

HALLA

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Technické a architektonické osvětlení jednoho z největších českých výrobců. Špičková kvalita, důraz na detail a čistý minimalistický design.

Systémová řešení pro jakýkoli interiér.

více

BAULMANN LEUCHTEN

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Renomovaný německý výrobce se specializací na velká objektová svítidla do hotelů, administrativních budov, bankovních ústavů, restaurací, ale i rezidenčních domů a bytů.

více

LEDS

Zastoupení Slovenská republika

Firma pocházející ze Španělska. Nabízí celkem 5 produktových řad pokrývající celý trh – dekorativně

více

Artemide

Milánská společnost Artemide je jedním z předních světových výrobců residenčního osvětlení a top profesionálních světel.

více

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek