Nacházíte se:  Výrobci  ›  Hlavní partneři

Hlavní partneři

HALLA

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Technické a architektonické osvětlení jednoho z největších českých výrobců. Špičková kvalita, důraz na detail a čistý minimalistický design.

Systémová řešení pro jakýkoli interiér.

více
LOGO Halla

LUTRON

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Americká firma založená r. 1961 osobou Joela Spiry, vynálezce nástěnného stmívaje. Vůdce na trhu s ovládáním a řízením osvětlením.

více

REGGIANI

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Přední italský výrobce technického osvětlení s dlouholetou tradicí. Nabízí širokou paletu alternativ s možností výběru velikosti,

více

BAULMANN LEUCHTEN

Zastoupení Česká rep. + Slovenská rep.

Renomovaný německý výrobce se specializací na velká objektová svítidla do hotelů, administrativních budov, bankovních ústavů, restaurací, ale i rezidenčních domů a bytů.

více

LUCIS

Zastoupení pro ČR a SK

Český výrobce svítidel LUCIS se řadí mezi renomované evropské výrobce interiérového osvětlení.

více
logo LUCIS
svetlo LUCIS
svetlo LUCIS

CATELLANI SMITH

Osobitý italský výrobce designových svítidel, který je na světovém trhu už téměř 30 let.

Jeho svítidla se vyznačují výstředním minimalismem, kdy se mnohem větší důraz klade na světelný efekt a hru světla a stínů než na svítidlo jako takové.

více
logo Catellani a Smith

ASTRO LIGHTING

Anglický výrobce kvalitního a designového osvětlení a svítidel se širokou škálou produktů pro interiér a exteriér se speciálním zaměřením na koupelnová svítidla a na kompletní sortiment pro osvětlení hotelů.

Více na www.astrolighting.com

více
logo astrolighting

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek