Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  Systémy závěsů a rolet SIVOIA  ›  Schéma zapojení rolet a závěsů

Systémy závěsů a rolet

Schéma zapojení rolet a závěsů

Rozměry systému a instalace, nákresy a manuály....

 

Systém Sivoia QEDTM má minimální nároky na prostor a lze jej montovat jedním z následujících čtyř způsobů: na strop, na stěnu, na zárubeň nebo dvojitě.

Veškeré detailní infromace a rozměrech, možnostech montáží, typů konzolí, nabízeného příslušenství a popisu produktů najdete v pdf ke stažení

 

 

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek