Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  Systémy závěsů a rolet SIVOIA  ›  Okenní systémy v komerčních prostorách

Systémy závěsů a rolet

Okenní systémy v komerčních prostorách

Dnešní dynamické podnikové prostředí vyžaduje např. dokázat pohotově přeměnit schůzi v dobře osvětlené zasedací Místnosti v audiovizuální prezentaci divadelního typu pouhým stiskem tlačítka. Naše okenní systémy pomáhají vytvářet příslušnou náladu pomocí odpovídající úrovně osvětlení. Díky ultra-tichému zařízení Sivoia QED jsou přechody sotva postřehnutelné.

Snadné použití

Maximální zvýšení využitelnosti prostoru řízením přirozeného i umělého světla jedním tlačítkem. Ultra-tichý provoz umožňuje sotva postřehnutelné přechody, které nijak neruší prostředí nebo činnosti v daném prostoru.

Celá místnost

Systém umožňuje integrované řízení osvětlení, okenních systémů a projekčních pláten pro prezentace a učebny. Systém Grafik EyeTM firmy Lutron umožní přeměnit dobře osvětlený jednací sál v ideální prostředí pro audiovizuální prezentaci.

• konferenční místnost / sál
• učebna
• kancelář

Celá budova

Grafik SystemsTM firmy Lutron umožňují řízení osvětlení a motorizovaných okenních systémů v kterémkoliv prostoru nebo v celé budově. Umožňují omezit prudké světlo a snížit únavu očí, maximalizovat účinnost klimatizace a zvýšit produktivitu prostřednictvím automatizovaného nastavení žaluzií a osvětlení.

• restaurace a hotely
• galerie
• podnikové kanceláře

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek