Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  Systémy závěsů a rolet SIVOIA  ›  Okenní systémy v bytových prostorách

Systémy závěsů a rolet

Okenní systémy v bytových prostorách

Systém rolet a žaluzií umožňuje majiteli domu nebo bytu potřebné řízení slunečního světla pouhým stiskem tlačítka. Kteroukoliv místnost v bytě lze vylepšit pomocí ultratichého zařízení Sivoia QED.

Elegantní intuitivní řízení

Hladká integrace žaluzií a závěsů se systémy řízení osvětlení Lutron® v celém obydlí. Ovládání umělého i přirozeného světla pomocí klávesnic s konzistentním estetickým designem.

Celá místnost

Systém řízení osvětlení Grafik EyeTM nabízí řízení světel v jakékoliv části obydlí na bázi schémat.  Pomocí jednoho tlačítka lze nastavit osvětlení a zatemnění buď s neznatelnými, nebo dramatickými přechody.

• domácí kino
• Bložnice
• obývací pokoj

Celé obydlí

Jednotlačítkové ovládání lze pomocí systému řízení světel
HomeWorksTM firmy Lutron rozšířit na celé obydlí. Systém lze integrovat s audiovizuálními, zabezpečovacími a jinými domácími systémy. Umožňuje zjednodušit každodenní rutinu a zvýšit bezpečnost pouhým stiskem tlačítka.

• dům jakékoliv velikosti
• bezdrátové klávesnice
• Aautomatické řízení pomocí astronomických hodin

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek