Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  LED osvětlení  ›  Zdroje světla

LED osvětlení

Zdroje světla

V současné době se stále častěji objevují od výrobců světelných zdrojů LED náhrady klasických nebo halogenových žárovek a světelných zdrojů. Důvodem je samozřejmě úspora energe a vyšší světelný komfort.

Producenti se snaží zachovat stejné vzhledové vlastnosti jako u zdrojů založených na starších technologiích. Tím pádem jsme schopni vyměnit poměrně širokou škálu žárovek a nahradit jí LED ekvivalentem a jako přidanou hodnotu získat vizuální komfort v podobě několika teplot světla a také vedle toho podstatně nižší náklady na provoz a údržbu.

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek