Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  LED osvětlení  ›  LED bílá

LED osvětlení

LED bílá

Bílé LED se objevili zhruba před 10 lety, kdy došlo k masovějšímu vstupu bílých LED na trh. V tomto směru od začátku převládala tendence, dosáhnout světelných kvalit klasických zdrojů a ty pak zcela v aplikacích nahradit ( což by se odhadem do horizontu 5 let mohlo stát ). Současné technologické schopnosti výrobců vnesli novou dimenzi v ovládání a regulaci světla, jelikož je možné řídit teplotu a intenzitu LED světla on line. Novinkou v nabízeném sortimentu jsou tzv. power LED, které se díky optickým úpravám svou svítivostí vyrovnají halogenovým reflektorům, avšak za mnohem nižší spotřeby energie.

 

Zde si můžete prohlédnout fotodokumentaci ukázek osvětlení pomocí LED technologiíí na konkrétních objektech.

 

Fasády budov

Prezentace zboží

Osvětlení hal a interiérů

Stropní podhledy interiérů aj.

 

V případě že máte zájem o LED technologii osvětlení pro Váš projekt, kontaktujte nás.

 

 

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek