Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  Stmívací a řídící systémy Lutron  ›  Příslušenství

Stmívací a řídící systémy Lutron

Příslušenství

Ovladače, vypínače, stmívače, zásuvky, cen

Vedle základních produktů firmy Lutron jako jsou inteligentní systémy řízení osvětlení se objevila řada produktů klasických jako jsou ovladače, vypínače, stmívače, zásuvky, které se vykazují propracovaným designem a citlivostí k interiéru.

Pokrok Lutronu v tomto směru dokazuje fakt, že se zavázal mezinárodní smlouvou na jednotný design centrálních stmívacích jednotek vč. nástěnných ovladačů, zásuvek a konektorů.

Dále se Lutron kooperuje se známou společností BANG AND OLUFSEN, a to na základě vývoje multifunkčních ovladačů.


Ovladače BO mají tlačítko „light“, pomocí kterého automaticky komunikuje nejen s audio a video komponenty BO, ale také se stmívacími systémy Lutron

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek