Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  Stmívací a řídící systémy Lutron  ›  Integrace

Stmívací a řídící systémy Lutron

Integrace

Lutron dokáže chytře propojit ovládání osvětlení spolu s dalšími elektronicky ovládanými prvky budov jako jsou například systémy audio video, alarmy, klimatizace či stínící technika. Celý systém takového

propojení velmi zefektivní využití energie v celém domě.

AUDIO VIDEO

Základní aplikace Lutronu zahrnují především ovladače audio systémů. Do jednotlivých nastavení světelných scén, lze zakomponovat spuštění audio a video příslušenství, v požadovaném čase a intenzitě.

BEZPEČNOST

Zvyšuje bezpečnost vašeho domova, tím, že každou noc automaticky spíná osvětlení v okolí domu a orientační osvětlení uvnitř domu.

Uživatel může v případě potřeby okamžitě rozsvítit jediným tlačítkem všechna svítidla v domě.Toto nastavení může být aktivováno automaticky i ručne.

Ovládání lze hladce propojit s bezpečnostními systémy. V momentě, kdy se spustí alarm, rozsvítí se celý interiér objektu a exteriér bliká, tak napadený objekt okamžitě připoutá pozornost okolí.

STÍNÍCÍ PRVKY


Rolety, žaluzie do střešních oken, plizé, závěsy v kombinaci s velmi tichým pohonem v kolejnicích spolupracují s ovládacím systémem Lutron. Toto spojení vám zajistí efektivní kontrolu využití denního světla v jakémkoli prostoru. Provoz těchto prvků je tak tichý, že přechod mezi denním a umělým světlem je téměř nepostřehnutelný.

Nabídka textur, barev a materiálů použitých na těchto ekologických textilích, je velmi široká a dokáže pokrýt různé nároky k začlenění do stylu vašeho interiéru.


PROPOJENÍ S DALŠÍMI SYSTÉMY
Propojení s dalšími nadřazenými systémy k celkové kontrole objektu.

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek