Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  Stmívací a řídící systémy Lutron  ›  Komerční systémy

Stmívací a řídící systémy Lutron

Komerční systémy

Pro projekty překračující hranice rezidenčního prostoru vyvinul Lutron rozsáhlou skupinu produktů, které dohromady tvoří sehraný systémová celek. Pro tyto aplikace nabízí společnost HW i SW prvky počínaje sestavenými rozvaděči, panely, centrálami a procesory konče. Ty dohromady jako by tvořily harmonickou skupinu, která

na naprogramovaném základě dokáže automatizovat ovládání denní a umělého světla s napojením na astronomické hodiny nebo na jednotlivého uživatele.

Je důležité zmínit, že v obsáhlejších projektech Lutron svou koncepcí šetří provozovatelům spotřebu elektrické energie, náklady na provoz a údržbu. Vedle toho k této užitečné vlastnosti přidává další hodnoty a těmi je komfort a spolehlivost.

Lutron se přizpůsobí každému projektu podle priorit zákazníka. Reaguje na změny dispozice, účelu nebo provozu místnosti nebo prostoru. Díky flexibilitě lze tedy tento inteligentní světelný ovládací systém aplikovat do provozů hotelů, restaurací, administrativních budov, obchodních a zábavních center, do veřejného prostoru, atd.

Pro správné a bezchybné fungování systému je nezbytné položit jistý základ ve formě naprogramování systémových částí odborníkem ze strany školených zaměstnanců firmy Lutron. V případě budoucích provozních změn v objektu se tento pracovník dokáže připojit ze vzdáleného místa a změny tak bezproblémově provézt.

VÝHODY

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Uživatelé mohou řídit systém prostřednictvím softwaru nebo nástěnných ovladačů z několika míst. Je možné vyvolání přednastavených scén a ovládání zón stiskem jediného tlačítka. K systému se lze kdykoli a odkudkoli připojit prostřednictvím zabezpečeného připojení. Pro snadnou navigaci a ovládání daných prostor je tu možnost použití grafického řídícího softwaru.

VARIABILITA

Rozsah systému může být od nižších řad, až po vyšší řady a lze jej snadno kdykoliv upgradovat.

INTEGRACE

Systém lze snadno integrovat s jinými systémy včetně audiovizuálních, scénických, bezpečnostních zařízení a s dotykovými panely.

VÝKONNOST

Funkce řízení udržuje provoz systému ve stavu optimálním pro požadovaný výkon. Zákaznicky přizpůsobené uživatelské rozhraní chrání před neoprávněným přístupem

ZPĚTNÁ KOMPATABILITA

Systém spolupracuje se stávajícími systémy Lutron a umožňuje rychlou a snadnou aktualizaci těchto systémů.

SPOLEHLIVOST

Systémy Lutron jsou svým designem, kontrolou kvality a výkonem, ve svém oboru nedostižitelné. V případě mimořádných situací je normální nepřerušený provoz zajištěn několikanásobným záložním systémem.

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek