Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  Stmívací a řídící systémy Lutron  ›  Domácí systémy

Stmívací a řídící systémy Lutron

Domácí systémy

Lutron umožňuje měnit a ovládat osvětlení a světelnou atmosféru, která vás obklopuje ve vašem domácím prostředí, ať už se jedná o samostatný pokoj, bytovou jednotku, celý dům v jeho interiéru i exteriéru. Lutron je schopen reflektovat život uvnitř objektů. Stiskem jediného tlačítka můžete

nastavit nejen osvětlení, hudbu, televizi, projekci a jiné prvky, které pomáhají přizpůsobit atmosféru vašeho domova denní době nebo příležitosti.

Lutron dokáže inteligentně propojit umělé a denní osvětlení pomocí zakomponování stínících prvků a svítidel do vzájemně vyvážených světelných scén.

Stínící prvky, světelný systém nejen ovládá, ale také tyto kompatibilní komponenty nabízí v mnoha texturách a designech. Tímto je dosaženo optimální účinnosti a komfortu podle přání uživatele, to vše při výrazné úspoře energie.

LUTRON

SYSTÉM INTELIGENTNÍHO OSVĚTLENÍ ZJEDNODUŠUJE VÁŠ ŽIVOT

VÝHODY

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Uživatelé mohou řídit systém prostřednictvím softwaru nebo nástěnných ovladačů z několika míst. Je možné vyvolání přednastavených scén a ovládání zón stiskem jediného tlačítka.

INTEGRACE

Systém lze snadno integrovat s jinými elektronicky ovládanými zařízeními v interiéru nebo lze začlenit do nadřazených systémů, které ovládají provoz v objektu pomocí dotykových displayů.

DESIGN

Široká nabídka nástěnných ovladačů, obsahuje komponenty , ze kterých si můžete vybrat, dle vlastních požadavků na funkce a vzhled povrchových úprav, tak aby stylově doplnili Váš domov.

Při běžném způsobu ovládání osvětlení je někdy zapotřebí velkého počtu neoznačených spínačů a stmívačů vedle všech dveří v domě, díky inteligenci Lutronu je počet těchto vladačů redukován na minimum. Stejnou šíři materiálů i vzhledů nabízí Lutron nejen v oblasti nástěnných ovladačů, ale také ostatních komponentů, jako jsou zásuvky, vypínače, stmívače, rolety a závěsy…

INTELIGENCE

Systém Homeworks dokáže simulovat používání osvětlení během vaší nepřítomnosti, a to tím způsobem, že zaznamená historii použítí svítidel v určitém časovém úseku, který si nastavíte . Pomocí jediného tlačítka lze propojit dva cíle uvnitř domu, např. ložnici rodičů s dětským pokojem. Usnadňuje Vám tak orientaci v nočních hodinách, kdy si jednoduše rozsvítíte požadovanou cestu mezi místnostmi.

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek