Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  Stmívací a řídící systémy Lutron  ›  Charakteristika stmívacího a řídícího systému LUTRON

Stmívací a řídící systémy Lutron

Charakteristika stmívacího a řídícího systému LUTRON

Uni Light distribuuje stmívací systémy Lutron se zkušeností bezmála 20 let. Lutron je systém centrálního řízení osvětlení, který slouží k zapínání, vypínání, stmívání a řízení umělého a denního světla v samostatném prostoru nebo areálu z jednoho centrálního nebo z více míst. Je ideální pro prostory,které

lze rozdělovat příčkami, veřejné prostory, celé budovy a podnikové areály.

Každé řešení je přizpůsobeno potřebám zákazníka. Napomáhá k vytvoření vhodné atmosféry pro každou příležitost pomocí změn poměrů a intenzity osvětlení, sekvencí barevných světel a dalších světelných efektů.

V každém prostoru lze nastavit několik světelných scén pomocí individuálního nastavení intenzity jednotlivých světelných okruhů a jejich vzájemných poměrů.Lehkost, se kterou je možné měnit nastavení těchto scén, umožňuje vytvořit charakter a osobitost jakékoli místnosti a příležitosti.

Celý systém byl vyvinut tak, aby poskytl uživateli maximální komfort ovládání pomocí minimálního množství ovladačů.
Lutron dokáže chytře propojit ovládání osvětlení spolu s dalšími elektronicky ovládanými prvky budov jako jsou například systémy audiovideo, alarmy, vytápění či stínící technika.

Stínící technika je samostatnou kapitolou v nabídce Lutronu, umožňuje variabilní řízení slunečního světla. Přechody z denního na umělé osvětlení jsou téměř nepostřehnutelné díky velmi tichému pohonu stínící techniky. Rolety , závěsy a jejich tiché pohony, kterými Lutron disponuje, jsou vhodné do soukromých bytů, domů a také pro restaurační zařízení i dynamické prostředí kanceláří.

Tento inteligentní princip využití denního světla spojený s dalšími uvedenými výhodami Lutronu velmi efektivně šetří energii.

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek