Nacházíte se:  Řídící systémy  ›  Stmívací a řídící systémy Lutron  ›  O společnosti Lutron

Stmívací a řídící systémy Lutron

O společnosti Lutron

Joel a Ruth Spira založili firmu Lutron Eletronics Inc. V roce 1961. První produkt Lutronu se jmenoval „stmívací vypínač“ a představoval první samostatné a soběstačné elektronické zařízení na světě používané ke stmívání světla ve vašem domě, nahrazující objemné neefektivní reostaty a autotransformátory

Přestože společnost konstantně rostla v průběhu několika posledních desetiletí, stále si zachovává cit a osobní přístup malé firmy.Nyní po 45 letech, je Lutron stále oddaný ovládání osvětlení. Zaměřením na inovaci, technologii, kvalitu a servis zákazníkům se Lutron dostal až na pozici celosvětového leadera v oblasti ovládání osvětlení. Nabízí více než 10.000, produktů a nejen díky tomu je Lutron schopen naplnit poptávku jakýchkoliv rezidenčních nebo komerčních projektů.

 

více o LUTRONU

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek