V současné době se společnost Uni Light soustředí na 4 hlavní činnosti     

1. Import a prodej světelné techniky pro interiér i exteriér.

Velkoobchod a maloobchod s výhradním zastoupením renomovaných firem. Široká nabídka designových i technických svítidel , pro interiér i exteriér soukromých a komerčních projektů.

2. LED technologie

Prodej kompletních systémů osvětlení LED firmy Color Kinetics /USA/ přes interiérové komponenty, až po exteriérové reflektory na osvětlení fasád s možností kombinací barev - RGB, programování a propojení se stmívacím systémem Lutron.

3. Inteligentní řízení a regulace osvětlení /stmívání/

Od roku 1992 spolupracuje Uni Light s americkou firmou LUTRON /USA/.Součástí spolupráce je zpracování návrhu a zabezpečení dodávky, spuštění a naprogramování stmívacího systému. Variabilita a šíře použití systému nabízí řešení velké škály projektů počínající privátními rezidencemi, restauracemi, až po komplexní zařízení budov, hotelů a administrativních komplexů s propojením na building management systém (BMS).

4. Návrhy osvětlení

Pro vyšší profesionalitu servisu prodeje se Uni Light opírá o vlastní světelně- projekční oddělení. Na veškerých zakázkách pracují naši vysoko kvalifikovaní, profesionální odborníci, kteří na základě vašich představ, projektových podkladů, vybavení a doplňků vytvoří účelný a efektivní návrh osvětlení pro váš prostor.