Nacházíte se:  Realizace  ›  Hotely  ›  HOTEL DOUBLETREE BY HILTON

Hotely

HOTEL DOUBLETREE BY HILTON

místo: Slovenská Republika, Bratislava

obsah realizace: Řídící systém osvetlenia

Hotel DoubleTree by Hilton - Unilight s.r.o zrealizoval dodávku řídícího systému Lutron Hotelu DoubleTree - Bratislava. Celý prostor Lobby, Toscana Restaurant, Konferenčná sála je naprogramován k automatickému chodu stmívání v závislosti od provozního času s využitím astronomického módu, který automaticky reguluje scény na základě zeměpisné šířky a délky v závislosti na východu a západu slunce v jednotlivých ročních obdobích.

 

HOTEL DOUBLETREE link

zpět

Spolupráce

Studio Uni Light Praha nabízí své služby architektům a designérům už více než 20 let. Kromě toho, že jsme významným importérem designových i technických svítidel významných světových značek, nabízíme širokou škálu služeb od jednoduchých konzultací až po kompletní návrh osvětlení. Projekt řešíme vždy v maximálním souladu s architektem i investorem, respektujeme jejich představu, kterou díky našim dlouholetým zkušenostem posouváme dál ve snaze o ideální výsledek.

Nabízíme široký a pestrý sortiment – od předních italských designových značek (Flos, Artemide, Catellani & Smith, Kundalini, Panzeri), přes klasické a luxusní lustry (Masiero, Barovier Toso, Patrizia Volpato, De Majo), po profesionální technické a architektonické osvětlení (Reggiani, Prolicht, Hoffmeister, AC-DC).

Odběr novinek